INST-BUD
HydraulikHydraulik - Warszawa i okolice

Strona głównaInformacje o firmieOferta firmyKontakt z firmą
Zadaj pytanie naszemu hydraulikowiFirma INST-BUD powstała w 1994 roku w Warszawie. Początkowo zakres jej działalności ograniczał się tylko do usług hydraulicznych. Z czasem lista kompetencji firmy poszerzyła się o drobne usługi budowlane, wykończeniowe i remontowe. W ten sposób firma stała się bardziej uniwersalna. W wielu przypadkach pozwala to naszym klientom zaoszczędzić czas, który musieliby poświęcić na poszukiwania fachowców z innych dziedzin.

~ Prowadzimy naszą działalność na terenie Warszawy, a także okolic (do 50 km od granicy miasta - w szczególności: Jabłonna, Legionowo, Nieporęt, Marki).

~ Posiadamy kwalifikacje, a przede wszystkim doświadczenie potrzebne do wykonywania oferowanych przez nas usług. Mamy do dyspozycji odpowiedni sprzęt.

~ Podejmujemy się najróżniejszych prac z branży, zaczynając od tych najdrobniejszych (montaż i wymiana kabin, umywalek, baterii itp.), po większe prace takie jak: pełny montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych, instalacji centralnego ogrzewania, montaż term, kompleksowe remonty instalacji, montaż instalacji ogrzewania podłogowego itd.


STRONA GŁÓWNA  |   INFORMACJE O FIRMIE  |  OFERTA  |  KONTAKT  |  LINKI

Łukasz Brzostek